Oryginalna deska elektryczna https://manta.com.pl/product-category/sport-fun/deski-elektryczne/ od renomowanego producenta może okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent nie tylko dla dziecka, ale również dla osoby dorosłej. Dzięki niej w zatłoczonym mieści można bardzo szybko przedostać się do szkoły albo do pracy. Wybór najlepszej elektrycznej deski może być jednak bardzo skomplikowanym zadaniem zwłaszcza, że oferta na rynku jest naprawę bardzo szeroka.

Na co warto zwrócić uwagę?

Oprócz ceny i designu warto zwrócić uwagę oczywiście na koła, które w przypadku desek elektrycznych odgrywają bardzo ważną rolę. Im większe koła, tym oczywiście jazda jest prostsza i bezpieczniejsza. Duże koła są najlepszym wyborem dla osób początkujących, którym zdecydowanie łatwiej będzie utrzymać stabilną pozycję nawet przy bardzo dużej prędkości. Gumowe koła o dużej średnicy doskonale poradzą sobie na wybojach, a nawet na trawniku. Pamiętać należy jednak o tym, że im większe koła, tym większa waga samej deski elektrycznej, dlatego też warto poszukać idealnego kompromisu.

Prędkość i maksymalne obciążenie

Jeżeli chodzi o prędkość to 15 km/h jest wartością, która w zupełności wystarczy. Niektóre modele mogą pozwolić osiągnąć nawet trzy krotnie większą prędkość, ale szybsze pojazdy są dobrym wyborem jedynie dla osób z dużym doświadczeniem. Małe dzieci i szybka deska elektryczna nie jest najlepszym połączeniem. Na deskach elektrycznych mogą jeździć również osoby dorosłe, dlatego też warto sprawdzić maksymalne obciążenie. Większość modeli dostosowana jest do 120 kilogramów.

Rekomendowane artykuły