Można zauważyć, że ludzie coraz częściej rezygnują z zegarków ze względu na możliwości, jakie gwarantują smartwatche. Dla niezorientowanych – smartwatche mogą wydawać się podobne do zegarka, ale mowa o urządzeniach, które posiadają znacznie więcej funkcji. Nie chodzi tylko o odmierzanie czasu!

Smartwatch, czyli ewolucja

Smartwatche można odebrać jako ewolucję tradycyjnych zegarków. Funkcjonalność starych zegarków została zachowana, ale pojawiły się nowe funkcje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby słuchać muzyki, czy prowadzić rozmowy. W ogóle smartwatch to rozwiązanie, które można polecić sportowcom. W końcu chodzi o urządzenie, które pozwala na:

  • monitorowanie treningu,
  • zapisywanie postępów,

Czy potrzeba czegoś więcej? Oczywiście wymienione opcje to tylko namiastka tego, czego należy się spodziewać. Wszelkie szczegóły zależne są od wybranego modelu. Warto również pamiętać, że smartwatche mają system operacyjny Android, co przekłada się na kompatybilność z tymi smartfonami, które mają właśnie ten system. O czym by się nie rozmawiało, znaczenie ma także decyzja dotycząca modelu. Jest wiele atrakcyjnych propozycji, ale teraz pora skoncentrować się na modelu Watch Series 9 od Apple.

Czego się spodziewać?

Apple Watch Series 9 to rozwiązanie, które powstało z myślą o zdrowiu i fitnessie. Do tego wszechstronne możliwości w eleganckim wydaniu. Zrobiono naprawdę wiele, aby klienci nie mieli powodów do narzekań.

Najlepiej będzie jednak zacząć od początku – Watch Series 9 to model dla osób, którym zależy na elegancji i najnowocześniejszych funkcjach smart. Naturalnie nie można też zapomnieć o potężnym procesorze od Apple czy licznych czujnikach i modułach, dzięki którym dochodzi do monitorowania zdrowia i aktywności. W ogóle trzeba mieć świadomość tego, że pełna integracja z ekosystemem Apple jest płynnym przedłużeniem tego, co gwarantuje smartfon. Wszelkie sprawy niecierpiące zwłoki można rozwiązać bardzo szybko. Wystarczy niewielki przyrząd umieszczony na nadgarstku.

Watch Series 9

Jeśli kogoś interesuje Watch Series 9, powinno się także pamiętać o dwóch rozmiarach koperty. Dzięki temu jest większa szansa na idealnie dopasowany smartwatch. Nie wspominając o tym, że jest kilka wariantów kolorystycznych i szeroka oferta wymiennych pasków. Na uwagę zasługują także dwa sposoby łączności – GPS i GPS + LTE. Warte odnotowania jest też to, że przy opcji numer 2 pojawia się możliwość przypisania karty eSIM. Jest to równoznaczne, z tym że nie trzeba myśleć o zebraniu ze sobą telefonu.

Troska o zdrowie

Istotne jest też to, że za jeden z nadrzędnych celów urządzenia należy uznać monitorowanie zdrowia. Można rozmawiać o:

  • sprawdzaniu tętna,
  • poziomie natlenienia krwi,
  • EKG,
  • jakości snu.

Jest tego sporo, a i tak to dość skrótowe ujęcie tego, czego wypada się spodziewać. Najważniejsze jest jednak to, że Watch Series 9 daje szanse na dostrzeżenie ewentualnych nieprawidłowości. Można też powiedzieć, że pomoc to także zapobieganie potencjalnym kłopotom. Najlepszym przykładem fakt, że smartwatch może przypomnieć o wzięciu leków.

Rekomendowane artykuły