W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele interesujących dodatków do komputerów gamingowych, które w mniejszym lub większym stopniu mogą uprzyjemnić wirtualną zabawę. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które chcą poznać najważniejsze akcesoria bez których nie może obyć się żaden tani komputer do gier.

Nowoczesne myszki do gier

W wielu grach sieciowych kluczem do sukcesu jest porządna i niezawodna myszka. Warto postawić na modele, które mają dedykowane przyciski z możliwością programowania do nich funkcji. Oprócz precyzyjnej myszki warto postawić również na solidną podkładkę. Godne uwagi są myszki bezprzewodowe, które zapewniają olbrzymi komfort podczas grania.

Pady

Jeszcze kilka lat temu gracze korzystali wyłącznie z myszki i klawiatury. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ do dyspozycji są profesjonalne pady. Pamiętać należy o tym, że w wielu grach (np. Fifa) bez pada granie jest praktycznie nie możliwe.

Słuchawki

Tani komputer do gier powinien posiadać również porządne słuchawki, które przydają się nie tylko do gier multimedialnych (jak tu). Godne uwagi są nowoczesne słuchawki z mikrofonem, dzięki którym będzie można swobodnie komunikować się z pozostałymi graczami. Jeżeli chodzi o sieciową rozrywkę to od dłuższego czasu królują zespołowe gry online, dlatego też bez porządnego mikrofonu ze słuchawkami trudno będzie stworzyć zgraną drużynę. Nowe gry komputerowe z roku na rok mają nie tylko coraz lepszą grafikę, ale również coraz lepszy dźwięk.

Rekomendowane artykuły