Tablety poleasingowe mają bardzo wiele zalet, ale również i kilka wad o których należy zawsze pamiętać. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą dokładnie poznać plusy i minusy sprzętu poleasingowego, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie podjąć decyzję o jego zakupie.

Jakie zalety tabletów poleasingowych?

Inwestując w poleasingowe tablety uzyskuje się dostęp do modeli klasy biznesowej, które z wiadomych przyczyn nie trafiają do masowej sprzedaży ze względu na wysokie koszty. Ceny tabletów polesingowych bardzo często stanowią ułamek ich pierwotnej wartości, dlatego też ze względów finansowych jest to bardzo udana inwestycja. Pamiętać należy również i o tym, że tablety poleasingowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, dlatego też jest to inwestycja na lata. W wielu korporacjach tablety mogą być nie wykorzystywane w 100%, dlatego też mogą znajdować się w idealnym stanie i doskonale nadawać się do dalszego użytkowania.

Jakie wady?

Tablety poleasingowe od Pro4it.pl to oczywiście urządzenia 2-3 letnie, dlatego też nie będą wyposażone w najnowocześniejsze podzespoły. Na szczęście dla większości użytkowników dostępne parametry techniczne, będą w 100% wystarczające. Dla wielu osób sporą wadą może okazać się również to, że sprzęt poleasingowy nie posiada już gwarancji producenta. Na szczęście tablety poleasingowe poddawane są regeneracji i konserwacji, dlatego też nie ma ryzyka zakupu słabego sprzętu. Warto wspomnieć również i o tym, że wiele firm, które oferują sprzęt poleasingowy oferuje swoim klientom kilkumiesięczna gwarancję.

Rekomendowane artykuły