Jeszcze kilka lat temu telefony pancerne nie prezentowały się zbyt okazale, dlatego też nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem. W dzisiejszych czasach sytuacja odwróciła się o 180 stopni, dlatego też na półkach sklepowych można znaleźć elegancki sprzęt, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach.

O czym należy pamiętać?

Dobry telefon pancerny powinien charakteryzować się wzmocnioną obudową, dzięki czemu nawet po upadku z dość dużej wysokości w dalszym ciągu będzie działał bez zarzutów. W ostatnim czasie zdecydowana większość producentów stawia na poliwęglanowe osłony, które dodatkowo posiadają gumowe wykończenia. Najbardziej wymagający użytkownicy powinni postawić na telefon pancerny o wojskowym standardzie MIL-STD-810G. Urządzenia tego typu przeszły bardzo wymagające testy, dlatego też mogą pochwalić się wytrzymałością na światowym poziomie.

Gdzie kupić wytrzymały telefon?

Pomimo olbrzymiej popularności nie w każdym sklepie z telefonami można znaleźć model pancerny. Największy wybór znaleźć można w specjalistycznych sklepach internetowych albo na aukcjach online. Wybierając nowy model warto zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, jakość wykonania i wygląd, ale również na funkcjonalność. Przyciski powinny umożliwiać korzystnie z telefonu w bardzo trudnych warunkach. Warto postawić na takie modele, które można obsługiwać w rękawiczkach.

Rekomendowane artykuły