Oferta smartfonów marki Samsung jest niezwykle bogata i pozwala na wybór opcji, która będzie odpowiadać każdemu. W sprzedaży są nie tylko dość kosztowne modele flagowe, ale również bardziej budżetowe, a jednocześnie prostsze rozwiązania.

Smartfony na każdą kieszeń

Telefony Samsung ze Sferis, pochodzące z ich flagowej linii cechuje najwyższa jakość wykonania, a także podzespoły, które są w stanie udźwignąć bardzo dużo. Jednocześnie, są wytrzymałe i trwałe.

Właściwie każdy model charakteryzują nieco inne parametry i możliwości sprzętowe. Znaczna większość nowoczesnych urządzeń tej marki wyposażona jest w technologię AMOLED lub SUPER AMOLED, które sprawiają, że ekran telefonu jest wyraźnie widoczny nawet podczas słonecznej pogody. W klasycznych modelach użytkowanie smartfona w pełnym słońcu jest niemalże niemożliwe.

Podwyższone bezpieczeństwo

Standardowe telefony starszego typu zabezpieczane są PINem lub wzorem rysowanym na ekranie. To rozwiązanie, które nie do końca spełnia standardy bezpieczeństwa, bowiem może zostać bez problemu rozszyfrowane przez poboczną osobę na przykład w autobusie.

Nowoczesne rozwiązania, jakie oferują między innymi smartfony marki Samsung, to czytniki linii papilarnych oraz skanery twarzy (w najnowszych modelach). Dzięki takiej opcji, urządzenia oferują znacznie lepsze bezpieczeństwo i ochronę na przykład w przypadku zagubienia lub kradzieży.

To szczególnie istotne w nowoczesnych urządzeniach, które z reguły stanowią małe centra dowodzenia i dają również dostęp do kont bankowych czy innych, istotnych stron zawierających dane osobowe.

Ekran dopasowany do potrzeb

Wygodna opcja AMOLED jest wbudowana w wiele ekranów, mniejszych i większych, Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru do potrzeb, telefon może służyć w formie klasycznej, do kontaktu ze światem zewnętrznym, lub zapewniać również szereg innych możliwości.

Smartfony o dużych ekranach dają między innymi opcję pozwalającą na oglądanie filmów czy przeglądanie wiadomości lub nawet czytanie książek w formie e-booków.

Rekomendowane artykuły