Nie ma uniwersalnych zasad dotyczących wyboru odpowiedniego etui na AirPods. Każdy ma inne potrzeby, dlatego przy wyborze opcji najlepiej zdać się na swoją intuicję. Należy pamiętać, że najważniejsze jest to, aby chronić swoje słuchawki i sprawić, aby wyglądały one atrakcyjnie.

Jak wybrać odpowiednie etui na airpods?

etui na airpods

Zanim zdecydujemy się na konkretną opcję, warto zastanowić się nad rodzajem etui na AirPods. Można je podzielić na więcej rodzajów, w tym:

Sportowy pokrowiec – wykonane jest z silikonu i przeznaczone jest do aktywnego korzystania z akcesoriów. Jego główną zaletą jest to, że wytrzymuje większy nacisk, a jednocześnie nie traci kształtu. Taki pokrowiec wygląda minimalistycznie, ale zapewnia ochronę w trudniejszych warunkach.

Model skórzany – ten model wykonany jest z twardego plastiku, który jest owinięty skórą i posiada warstwę ochronną z obu stron. Wygląda bardzo elegancko.

Etui na airpods z motywem bajkowym – jest to propozycja, która posiada element upiększający na swojej zewnętrznej części, zwykle inspirowany bajką.

Etui na airpods z motywem bajkowym – nowoczesna propozycja

Dostępne są etui na airpods z motywem bajkowym – Myszki Miki, Kaczora Donalda, Myszki Minnie, Kudłatego i innych. Nowoczesne wzornictwo pozwala na tworzenie nie tylko męskich, ale i damskich zestawów. Zabawne obrazki na tych etui sprawią, że będziesz się uśmiechał każdego dnia patrząc na swoje etui. Ponadto etui air pods odgrywa ważną rolę w ochronie Twoich słuchawek przed uszkodzeniem lub zgubieniem. Możesz zamówić etui z ulubionym wzorem lub postacią na stronie internetowej producenta.

Większość bajkowych futerałów na AirPods wykonana jest z silikonu i gumy. Istnieją jednak również modele wykonane z plastiku, które wyglądają identycznie. Mają one bardzo ciekawy design i doskonale pasują do każdego gustu.

Rekomendowane artykuły