Jaki telefon wybrać? To pytanie, które może pojawić się w głowie wielu osób. Wybór telefonu to nie tylko wybór urządzenia, które będzie służyło do komunikacji ze światem. To także wybór, który będzie miał wpływ na to, jakie dodatkowe funkcje będzie można znaleźć w urządzeniu. Chcąc podjąć decyzję, warto, jest, przyjrzeć się marce Apple oraz urządzeniom, jakie proponuje. Jednym z najnowszych smartfonów, jakie marka proponuje, jest iphone 13. Co warto wiedzieć o tym modelu oraz, czy warto go wybrać, jako swój następny telefon? O tym warto przekonać się samemu.

iPhone 13 – co wyróżnia go na tle konkurencji?

iPhone 13 to model telefonu, który jest następnym członkiem wielkiej rodziny iPhonów. Tym razem użytkownicy mogą spotkać jeszcze więcej ulepszeń, tak samo jak nowy design, który idealnie nadaje się dla estetów. Warto przyjrzeć się nowemu iPhone 13 i przekonać się o jego unikalnych zaletach. 

Jedną z pierwszych cech, jakie można zauważyć, jest wyświetlacz nowego iPhone’a 13. Jest to bez ramkowy wyświetlacz, o rozdzielczości 6,1 cala. Taka wielkość jest wystarczająca dla osób, które liczą na przestrzeń wystarczającą nie tylko do codziennego przeglądania internetu, ale też cenią sobie możliwość oglądania filmów w dogodnych warunkach. Wyświetlacz jest idealny dla wszystkich koneserów kina. 

Biorąc do ręki iPhone’a 13 trzeba też zauważyć jego unikalny design. Wygląd telefonu to prosta, klasyczna bryła, którą z przodu tworzy wyświetlacz, natomiast z tył znajduje się klapa z obiektywami aparatu oraz widocznym logo, które wpasowuje się kolorystycznie w całość. Do wyboru użytkownicy mają kilka wersji kolorystycznych telefonu. Można tutaj wymienić kolor biały, niebieski, czerwony oraz różowy czy czarny. Taka paleta wyboru daje możliwość wyrażenie siebie.

Jak radzi sobie iPhone 13 na co dzień?

iPhone 13 jest telefonem, który na co dzień radzi sobie znakomicie. Ten telefon jest stworzony do zadań specjalnych. Jego procesor jest sześciordzeniowy, a do tego można znaleźć w zestawie najnowszy system operacyjny Apple. Mowa tutaj o iOS w wersji 15. System można znaleźć nie tylko w iPhonach, ale też innych urządzeniach od Apple. Użytkownicy, którzy już wcześniej korzystali z iPhone’a, docenią nowe ulepszenia w iOS- ie, a także odnajdą się w dobrze znanym już systemie. iPhone 13 to jednak model, który wciąż kryje znacznie więcej niespodzianek. Jedną z takich jest obecność sporej pamięci wewnętrznej. W zależności od modelu pamięć wewnętrzna może wynosić od 128 GB, przez 256GB, aż do 512GB. Prócz pamięci wewnętrznej obecny jest także spory RAM. 

Najnowszy model Apple wyróżnia się także pod względem wsparcia technologii. Dlatego też w urządzeniu można znaleźć wsparcie dla technologii 5G, NFC, a także złącze lightning. Bateria również nie zawiedzie użytkowników, jest ona skonstruowana z myślą o rzadkim ładowaniu. Dlatego też jej pojemność jest spora, a użytkownik może nawet na kilka dni zapomnieć o konieczności sięgania po ładowarkę. Jest to niewątpliwa wygoda dla zabieganych. 

Rekomendowane artykuły