Smartfony stały się nieodzowną częścią dzisiejszego życia. Chociaż liczba oferowanych modeli jest znaczna, ciężko znaleźć taki, który wyróżnia się w morzu niemal identycznych urządzeń. Wyjątkiem jest tutaj z pewnością Oukitel K3 – smartfon oferujący elegancję i nie tylko. Co sprawia, że warto zainteresować się tym modelem?

Solidna i elegancka konstrukcja

Oukitel K3 z całą pewnością wyróżnia się pod względem wyglądu od większości obecnych na rynku smartfonów. Jest to urządzenie wykonane ze szkła i metalu, którego solidna konstrukcja czyni je niezwykle odpornym na liczne losowe wypadki, którym stawić czoła będzie musiało to urządzenie. Oukitel K3 wyróżnia się też interesującym designem, obok którego przejść obojętnie i który z pewnością zadowoli osoby o bardziej wyostrzonym zmyśle estetycznym.

Wydajność i płynna praca

Pod względem wyświetlacza i podzespołów Oukitel K3 prezentuje się naprawdę dobrze. Wyposażony jest on w 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD (1080×1920 pikseli), którego odwzorowanie barw i kąty widzenia wypadają niezwykle przyzwoicie. Smartfon jest napędzany przez wydajny procesor MediaTek MT6750 1,5 GHz z układem graficznym Mali-T860 MP2, 4 GB RAM oraz posiada 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można oczywiście poszerzyć poprzez zastosowanie karty SD. Konfiguracja ta zapewnia płynne działanie nawet cięższych aplikacji i sprawi, że smartfonu można używać także do dość zaawansowanych gier.

4 aparaty i długi czas działania na baterii

Oukitel K3 został wyposażony w aż 4 aparaty (zobacz). Zarówno na jego przodzie, jak i na tyle znajdują się po dwa aparaty 13 Mpix + 2 Mpix, z czego zadaniem drugiego aparatu jest zbieranie informacji o głębi, co pozwala osiągnąć modny ostatnio efekt bokeh, czyli efekt rozmazanego tła. Smartfon także wyposażony jest w baterię o pojemności 6000mAh, a dzięki możliwości szybkiego ładowania można naładować go w bardzo krótkim czasie.

Rekomendowane artykuły