Przenośne komputery, czy też inaczej laptopy, to naprawdę rewelacyjne urządzenia. Dzięki temu, że są w stanie pracować kilka godzin bez podłączenia do sieci elektrycznej, dają możliwość swobodnego ich przenoszenia. Niestety za te wygody trzeba dość słono zapłacić, a to powoduje, że niezwykle popularne są używane laptopy. Gdzie jednak takich szukać?

Laptopy używane od osób prywatnych

Jeśli kogoś interesują tanie laptopy, z pewnością na samym początku zainteresuje się ta osoba ofertą różnego rodzaju portali internetowych, na których znaleźć można ogłoszenia sprzedaży od osób prywatnych. Ogłoszenia te cechują się tym, że jest ich naprawdę dużo, a przy tym komputery z tego źródła można kupić za naprawdę okazyjną cenę.
Niestety dużą wadą kupowania używanych laptopów od osób prywatnych jest to, że są one w kiepskim, a często naprawdę złym stanie technicznym. Nie trudno jest komputer przenośny upuścić, uderzyć nim o coś, czy też uszkodzić w inny sposób. Sprawia to, że takie komputery często nie nadają się zupełnie do niczego.

Laptopy poleasingowe

Jeśli chce się posiadać komputer z drugiej ręki, lecz wysokiej jakości, zarówno pod względem jakości sprzętu, oraz jego możliwości obliczeniowych, zdecydowanie poleca się w takim wypadku laptopy poleasingowe od At-outlet. Czym one są?
Laptop poleasingowy to urządzenie, które wykupione było na leasing. Oczywiście z racji tego pracowało w firmie, najczęściej po prostu w biurze, a służyło jednemu z pracowników. Co to oznacza? Jest to dzięki temu sprzęt bardzo dobrze utrzymany, który nie posiada żadnych większych oznak zużycia. Co więcej, jest to również laptop, który doskonale poradzi sobie ze wszystkimi domowymi zadaniami, które mogą zostać przed nim postawione. Oczywiście jest on nieco droższy, niż model z drugiej ręki osoby prywatnej, lecz za jakość zwyczajnie warto zapłacić.

Rekomendowane artykuły