iPad mini Cellular to tablet, który łączy w sobie funkcjonalność i mobilność. Dzięki wbudowanemu modemowi LTE możesz korzystać z internetu w każdym miejscu, gdzie jest zasięg sieci komórkowej. W tym artykule przedstawimy najważniejsze cechy i funkcje iPada mini Cellular.

Najważniejsze cechy iPada mini Cellular

iPad mini Cellular to tablet o przekątnej ekranu 8,3 cala. Wyświetlacz Liquid Retina oferuje technologię True Tone oraz szeroką gamę kolorów P3. Dzięki temu obraz jest wyjątkowo wyraźny i odwzorowany z dużą dokładnością.

Tablet wyposażony jest w procesor A15 Bionic, który zapewnia wysoką wydajność i płynność działania. Dzięki niemu możesz bez problemu korzystać z wielu aplikacji jednocześnie oraz grać w wymagające gry.

iPad mini Cellular posiada aparat główny o rozdzielczości 12 MP oraz przedni aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 MP. Dzięki temu możesz robić wyjątkowe zdjęcia i nagrywać filmy w wysokiej jakości.

iPad mini Cellular obsługuje również Wi-Fi 6 oraz Bluetooth 5.0, co zapewnia szybkie i stabilne połączenie z internetem i innymi urządzeniami.

Funkcje iPada mini Cellular

Jedną z najważniejszych funkcji iPada mini Cellular jest wbudowany modem LTE. Dzięki niemu możesz korzystać z internetu w każdym miejscu, gdzie jest zasięg sieci komórkowej. Tablet obsługuje również Wi-Fi 6 oraz Bluetooth 5.0.

iPad mini Cellular posiada również Touch ID – czytnik linii papilarnych umieszczony na przycisku Home. Dzięki niemu możesz szybko i bezpiecznie odblokować swój tablet oraz dokonywać płatności za pomocą Apple Pay.

iPad mini Cellular marki apple w kolorze czarnym

Wymiary iPada mini Cellular

iPad mini Cellular ma wymiary 195,4 x 134,8 x 6,3 mm i waży zaledwie 293 g. Dzięki temu jest bardzo lekki i poręczny. Możesz go zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dostępu do internetu.

Procesor A15 Bionic

Procesor A15 Bionic to najnowszy układ firmy Apple. Jest on wykorzystywany w najnowszych modelach iPhone’ów oraz iPadów. Dzięki niemu urządzenia te zapewniają wysoką wydajność i płynność działania.

Procesor A15 Bionic składa się z sześciu rdzeni – dwóch wysokowydajnych i czterech energooszczędnych. Dzięki temu zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu długiego czasu pracy na baterii.

Ceny iPada mini Cellular

Cena iPada mini Cellular zależy od wersji pamięciowej oraz koloru. Najtańsza wersja (64 GB) kosztuje około 3000 złotych. Wersja z większą ilością pamięci (256 GB) kosztuje około 4000 złotych.

Podsumowanie

iPad mini Cellular to tablet, który łączy w sobie funkcjonalność i mobilność. Dzięki wbudowanemu modemowi LTE możesz korzystać z internetu w każdym miejscu, gdzie jest zasięg sieci komórkowej. Tablet wyposażony jest w procesor A15 Bionic, który zapewnia wysoką wydajność i płynność działania. Posiada również aparat główny o rozdzielczości 12 MP oraz przedni aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 MP. Jedną z najważniejszych funkcji iPada mini Cellular jest wbudowany modem LTE oraz Touch ID – czytnik linii papilarnych umieszczony na przycisku Home.