Osoby, które potrzebują smartfona z najwyższej światowej półki powinny jak najszybciej sprawdzić co ma do zaoferowania model Oukitel k10000, który w Polsce bije rekordy sprzedaży i błyskawicznie znika z półek sklepowych.

Wysoka jakość wykonania

Jedną z największych zalet tego niesamowitego sprzętu jest oryginalny design i wysoka jakość wykonania. Stylistycznie Oukitel k10000 nie ma sobie równych zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne smartfony w tym samym przedziale cenowym.

Wytrzymała bateria

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wybierając telefon zwraca szczególną uwagę na pojemność baterii, a 10 000 mAh robi naprawdę bardzo duże wrażenie. Przy przeciętnym użytkowaniu, telefon będzie można ładować nawet raz na tydzień. Godny uwagi jest tryb ekstremalnego oszczędzania energii, dzięki któremu można zwiększyć żywotność baterii nawet do 2 tygodni. Dzięki mocnej 2-amperowej ładowarce znacząco skrócił się także czas ładowania telefonu.

Niezawodny ekran LCD 720g

Opisując największe zalety sprzętu oukitel k10000 warto wspomnieć także o przyzwoitym ekranie LCD 720g, który w swojej klasie nie ma sobie równych. W nowszych smartfonach można co prawda znaleźć niesamowite ekrany Full HD albo 4K, ale błyskawicznie pobierają one energię. Ekran LCD 720p z wysokim kontrastem i jasnością zaspokoi oczekiwania każdego użytkownika. Warto pochwalić także dobry kąt widzenia i szeroki zakres kolorów.