Nowy iphone 13 pro max 2021 trafi do sprzedaży od 24 września. Producenci zapowiadają bardziej rozbudowany system aparatów, niezwykle wytrzymałą obudowę oraz wydłużenie czasu pracy na baterii w stosunku do poprzednich modeli. iPhone kosztuje około 7.000 pln.

Iphone 13 pro max – Nowy wygląd

Smartfony z serii iPhone 13 są gotowe do użycia. Wygląd iPhone’a 13 niewiele się zmienił w porównaniu do swojego poprzednika. Firma produkcyjna zmodyfikowała jedynie moduły kamer.

Co czeka szczęśliwych posiadaczy nowego iphone’a 13 pro max 2021:

 • 6,7-calowy ekran
 • Etui 160,8 x 78,1 x 7,4 mm
 • Procesor bioniczny A15
 • Pamięć wewnętrzna do 1 TB
 • RAM 4-6 GB
 • Potrójny aparat: główny, ultraszerokokątny i teleobiektyw
 • Bateria do 19 godzin pracy

Nowy iPhone 13 pro max 2021 rozszerza ekran, zmniejszając nudne grzywki lub monobrow u góry z 34,8 mm do 26,8 mm szerokości i z 5,35 mm do 5,3 mm długości. Jak na razie Apple nie spieszy się z całkowitym porzuceniem wycięcia dla Face ID, tak jak zrobili to producenci smartfonów.

Po więcej szczegółów dotyczących iphone 13 pro max zaoraszam tutaj: https://ispot.pl/iphone-13-pro-max.

Ekran ProMotion

iphone 13 pro grafitPodobno model 13 pro max będzie wyposażony w ekrany LTPO z obsługą ProMotion. Ta technologia poprawi częstotliwość ekranu do 120 Hz. Zużycie energii przez ekran zostanie zmniejszone. Dodatkowo smartfon będzie obsługiwał funkcję Always on Display, która pozwoli korzystać z ekranu nawet przy wyłączonym wyświetlaczu. Oczekuje się, że czujnik TouchID wbudowany w ekran będzie przyjemnym bonusem dla posiadaczy nowych smartfonów.

Lokalizacja modułów tylnej kamery nie uległa zmianie, ale same moduły zwiększyły swój rozmiar. Aparat zajmuje też więcej miejsca. Jakość obrazu będzie lepsza nawet w ciemnym pomieszczeniu. Model pro max będzie miał drogie czujniki autofokusa.

 • Oczekuje się, że 13. iPhone’y będą grubsze niż ich poprzednicy. Prawdopodobny powód tego: bardziej pojemna wbudowana bateria.
 • Sercem smartfona będzie zapewne procesor A 15.
 • Nowy iPhone będzie komunikował się z sieciami 5G. Maksymalna prędkość bezprzewodowa może wynosić do 11 Gb/s.
 • Kolorystyka etui może Cię zaskoczyć. Twórcy proponują czarną klasykę w matowym wykończeniu oraz jasne kolory: pomarańczowy, różowy, fioletowy.

Pierwsze wrażenia z użytkowania iPhone’a 13 Pro

Podobnie jak pozostałe produkty z tej serii, iPhone 13 Pro Max jest sprzedawany w pudełku, które ma minimalny wpływ na środowisko. Może się mylę, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy, żeby wytłumaczyć porzucenie filmów i przejście na małe foki. Z drugiej strony, nowe tablety iPad, których recenzję właśnie przygotowujemy, są jeszcze zapakowane w folię. Coś tu się nie zgadza, ale nie o to teraz chodzi.

Dopóki otwierasz opakowanie, nie ma żadnych nowych doznań. To tak samo jak w zeszłym roku, kiedy telefon był wyjmowany z cienkiego pudełka, a w środku nie było nic więcej. Ale kiedy zobaczyłem, jak wygląda ten telefon, zdałem sobie sprawę, że ma on najbardziej wyważoną obudowę.

Czy aparat w nowym iPhonie jest większy

Wcześniej miałem iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 12 Pro. Szczerze mówiąc, uważałem, że ich aparaty wyglądają pięknie. Podobało mi się wszystko, od załamania światła po kształt i wielkość. Były drobne problemy z wystającym szkłem, które wielu miało łatwo złamać po upadku, ale jeśli zamknąć oczy na to, moduł był, moim zdaniem, po prostu doskonały.

Rekomendowane artykuły