Poszczególne typy etui do telefonu będą wpływały na wygląd urządzenia. Jeśli chce się ograniczyć wpływ futerału na wygląd telefonu komórkowego, warto postawić na konstrukcję wsuwki. W takim etui design telefonu jest dobrze widoczny.

Obudowa z klapką


Alternatywą dla ETUI NA TELEFON ALCATEL 1S 2020 w formie wsuwki jest wersja z klapką. Podstawową zaletą takiego typu futerałów jest możliwość łatwego wydobycia telefonu. Takich właściwości nie posiadają modele typu wsuwka. Natomiast obudowa z klapką musi być ostrożnie użytkowana, gdyż upadek telefonu, gdy klapa jest otwarta może prowadzić do uszkodzeń telefonu. Chroniąca wówczas telefon silikonowa część futerału nie zawsze jest w stanie zapewnić skuteczną ochronę.

Czym kierować się wybierając etui?


Wybór konkretnego typu etui zależy między innymi od indywidualnych przyzwyczajeń. Osoby bardziej uporządkowane mogą zdecydować się na konstrukcje typu wsuwka. Takie ETUI NA TELEFON ALCATEL 1S 2020 jest w stanie zapewnić ochronę podczas transportu oraz estetyczne prezentowanie się telefonu. Bardziej trwała obudowa futerału na telefon powinna być wybierana, gdy:
– korzystamy z urządzenia podczas aktywności fizycznej,
– często podróżujemy,
– mamy małe dzieci.
W takich sytuacjach telefon będzie częściej narażony na upadek. Wytrzymała, bardziej pancerna obudowa jest w stanie zapewnić zwiększenie ochrony urządzenia nawet przy upadkach z dużych wysokości.

Rekomendowane artykuły