Wybranie porządnych słuchawek do gier jest naprawdę bardzo trudnym zadaniem zwłaszcza, że oferta na rynku jest naprawdę dość szeroka i różnorodna. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko designem i ceną, ale również jakością dźwięku oraz trwałością wykonania. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na które modele warto postawić.

Słuchawki otwarte

Wśród graczy bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się słuchawki otwarte, które nie posiadają pełnej izolacji, dzięki czemu można uzyskać bardzo naturalny dźwięk. Jedyną wadą słuchawek tego typu jest to, że nie sprawdzą się najlepiej w dość głośnym pomieszczeniu. Sporą zaletą słuchawek otwartych jest również to, że ucho jest dobrze wentylowane i nie ma tzw. efektu szybkiego męczenia się ucha. 

Półotwarte słuchawki

Producenci coraz częściej mają w swojej ofercie sprzedażowej półotwarte słuchawki dla graczy Manta, które tak naprawdę są połączeniem słuchawek otwartych i zamkniętych. Modele te oferują zbalansowaną jakość dźwięku i co najważniejsze doskonale izolują graczy od dźwięku pobliskiego otoczenia. Półotwarte słuchawki dla graczy są idealnym wyborem również wtedy, gdy chce się wykorzystać słuchawki nie tylko do grania, ale również do słuchania muzyki albo do oglądania filmów. Jak łatwo się domyśleć w pierwszej kolejności warto rozglądać się za sprzętem gamingowym od renomowanych producentów, który wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Przy niektórych grach przydać może się również porządny mikrofon, dzięki któremu będzie można porozumiewać się z pozostałymi graczami.

Rekomendowane artykuły