Zaprojektowanie etui z własnym nadrukiem pozwoli nadać swojemu smarfonowi lub tabletowi niepowtarzalnego charakteru i unikalności. Jak zaprojektować etui z własnym nadrukiem? O czym warto pamiętać?

Etui z własnym nadrukiem

Podczas procesu kreowania własnego etui, ustala się markę i model telefonu, a następnie wybiera się rodzaj etui. Dobrą jakością cieszą się modele silikonowe. Po tych ustaleniach można przejść do tworzenia własnego nadruku – wybieramy kolorystykę, wzory i grafikę, a nawet zdjęcie, jeśli chcemy być oryginalni. To także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby – można np. zamówić etui ze wspólnym zdjęciem. 

Wysoka jakość

Wybierając etui postawmy na wysoką jakość i trwałość, aby mieć pewność, że etui będzie nam służyło przez długi czas. Wzory powinny być wyraźne i utrzymane w pożądanej kolorystyce. Najlepszy jakościowo materiał sprawi, że etui zaprezentuje się bardzo atrakcyjnie i nie będzie po dłuższym czasie używania prześwitywało i ulegało przebarwieniom.

Nowoczesne telefony potrzebują efektownej oprawy, warto więc dobrać do nich etui oryginalne i wyróżniające się. Grafika na etui może być własnym rysunkiem, zdjęciem, czy krajobrazem znalezionym w internecie. Ogranicza nas w tym przypadku tylko własna wyobraźnia. Model etui należy dobrać do rozmiaru telefonu i własnych oczekiwań. Niektórzy stawiają na klasyczne wzory lub motywy, inni wolą ekstrawaganckie i odważne modele.

Rekomendowane artykuły