Dobre nowoczesne smartfony mogą naprawdę sporo kosztować, dlatego też warto postawić na dodatkowe akcesoria, dzięki którym będzie można znacząco wydłużyć ich żywotność.

smartfonWysokiej jakości folia ochronna

Na uszkodzenia mechaniczne narażony jest przede wszystkim ekran, którego wymiana wiąże się z dużym wydatkiem. Przy zakupie nowego smartfona warto postawić także na specjalną folię ochronną. dobierając folię warto zwrócić uwagę nie tylko na jej jakość i grubość, ale również na kształt i rozmiar. Źle dokrojone folie mogą na przykład nachodzić na głośnik, dlatego też znacząco pogorszy się jakość słyszanego dźwięku.

Szkło hartowane

Zdecydowanie lepszym zabezpieczeniem ekranu jest skorzystanie z dobrodziejstwa szkła hartowanego. Przed nałożenie szkła hartowanego należy dokładnie oczyścić ekran z wszystkim plam i zabrudzeń. Największą zaletą szkła hartowanego jest przede wszystkim jego ogromna wytrzymałość na uderzenia i zarysowania. Producenci oferują bardzo wiele rozmiarów szkieł, dzięki czemu można je perfekcyjnie dopasować do każdego nowoczesnego smartfona. Warto wspomnieć także i o tym, że szkło hartowane nawet w najmniejszym stopniu nie wpływa na widziany obraz.

Etui na telefon

Smartfony można przechowywać także w wygodnym etui, dzięki któremu można znacząco wydłużyć ich żywotność. Porządne etui na smartfona to doskonały wybór przede wszystkim dla tych osób, które w niedalekiej przyszłości będą chciały odsprzedać swój sprzęt, dlatego też musi być on w jak najlepszym stanie. Dobrze dopasowane etui jest w stanie idealnie zabezpieczyć najbardziej newralgiczne części telefonu. Niektórzy producenci oferują także specjalne pokrowce, ale one zapewniają zdecydowanie mniejszą ochronę. Jest to doskonały wybór dla kobiet, które często wrzucają telefon do torebki, gdzie może dojść do zarysowania ekranu albo obudowy. Dzięki etui telefon nawet po upadku z dużej wysokości prezentować będzie się bardzo okazale. Wybierając nowe etui warto zwrócić uwagę na jakość jego wykonania, a dokładniej mówiąc na materiał.

Rekomendowane artykuły